Normal view MARC view ISBD view

Ekstradimi dhe urdhri europian i ndalimit

by [Artan Hoxha].
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tirane Shtepia Botuese MORAVA 2011Description: 19 CM.ISBN: 9789995626662.
Tags from this library: No tags from this library for this title. Add tag(s)
Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Location Call number Status Date due
Books Books
Epoka University Library
HG 221 .T3986 2013 (Browse shelf) Available

NJOHURI TE PERGJITHSHME PER BASHKEPUNIMIN NE FUSHEN PENALE DHE EKSTRADIMIN SI FORMA KRYESORE E KETIJ BASHKEPUNIMI

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Epoka University Library, Rr. Tiranë-Rinas,Km. 12 1039 Tirana, Albania
+355 4 2232 086| FAX +355 4 2222 117|library@epoka.edu.al