Normal view MARC view ISBD view

E drejta Nderkombetare Publike

by E Drejta Nderkometare Publike.
Material type: materialTypeLabelScorePublisher: Tirane Botimet Dudaj 2010Description: 555 pg 27 cm.ISBN: 9789994300846.
Tags from this library: No tags from this library for this title. Add tag(s)
Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Location Call number Status Date due
Books Books
Epoka University Library
KZ 3225.B76. A37 2010 (Browse shelf) Available

Objektivi kryesor i studimit t l͡n͡ds͡ E Drejta Ndr͡kombt͡are Publike s͡ht t͡u ofroj s͡tudentv͡e njohuri t p͡r͡gjithshme mbi objektin dhe burimet e saj, evolucionin historik dhe raportin e saj me t d͡rejtn͡ e brendshme. Ndr͡ t t͡jera, kursi synon t q͡arts͡oj n͡atyrn͡ e subjekteve t s͡ d͡rejts͡ ndr͡kombt͡are publike dhe rolin e shtetit dhe organizatave ndr͡kombt͡are si subjektet kryesore t s͡aj. N m͡n͡yr t͡ v͡eȧnt,͡ nj p͡jes e͡ kursi͡t i dedikohet rolit t i͡ndividit n p͡eriudhn͡ e globalizmit, n t͡ d͡y aspektet, si subjekt aktiv dhe pasiv i s d͡rejts͡ ndr͡kombt͡are.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Epoka University Library, Rr. Tiranë-Rinas,Km. 12 1039 Tirana, Albania
+355 4 2232 086| FAX +355 4 2222 117|library@epoka.edu.al