Normal view MARC view ISBD view

Babai i Pasur, Babai i Varfër : Cfarë u mësojnë të pasurit fëmijëve të tyre që nuk ua mësojnë klasa e varfër dhe e mesme! /

by Kiyosaki, Robert T; Lechter, Sharon L.
Publisher: Prishtinë: Titanic, 2000Description: 273 p. : 20 cm.ISBN: 0446677450 (pbk.).Subject(s): Finance, Personal | Investments | Rich people
Tags from this library: No tags from this library for this title. Add tag(s)
Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Location Call number Status Date due
Books Books
Epoka University Library
HG 179 .K565 2000 (Browse shelf) Checked out 04/23/2019

Includes bibliographical references (p. 207).

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Epoka University Library, Rr. Tiranë-Rinas,Km. 12 1039 Tirana, Albania
+355 4 2232 086| FAX +355 4 2222 117|library@epoka.edu.al