Normal view MARC view ISBD view

Kriminalistika

by [Vesel Latifi].
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtine Keshilli Botues i Universitetit te Prishtines 2014ISBN: 9789951401241.
Tags from this library: No tags from this library for this title. Add tag(s)
Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Location Call number Status Date due
Books Books
Epoka University Library
KZ 3275 .S53 2014 (Browse shelf) Checked out 07/14/2020
Browsing Epoka University Library Shelves Close shelf browser
KZ 3275 .S53 2012 Liberalizimi dhe kufijte e drejtesise KZ 3275 .S53 2013 E Drejta nderkombetare penale KZ 3275 .S53 2013 Bazat e Mjeksise Ligjore KZ 3275 .S53 2014 Kriminalistika KZ 3275 .S53 2014 GJYKIMI NE MUNGESE NE PROCESIN CIVIL KZ 3275 .S53 2014 Akte Juridike KZ 3275 .S53 2016 Parime dhe rregulla per hartimin e Akteve Normative

Zbulimi dhe te provuarit e krimit

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Epoka University Library, Rr. Tiranë-Rinas,Km. 12 1039 Tirana, Albania
+355 4 2232 086| FAX +355 4 2222 117|library@epoka.edu.al