Normal view MARC view ISBD view

Gjykata Europiane dhe Liria e shprehjes

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Botimet Dudaj ISBN: 9789994300136.
Tags from this library: No tags from this library for this title. Add tag(s)
Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Location Call number Status Date due
Books Books
Epoka University Library
KJ 228 .V475 .V47 (Browse shelf) Available
Browsing Epoka University Library Shelves Close shelf browser
KJV 4669 .D43 2007 Droit administratif / KJV 4910 .B65 2008 Termat Juridik Europian KJV 8690 .A82J34 2004 The last duel : KJ 228 .V475 .V47 Gjykata Europiane dhe Liria e shprehjes KJ 228 .V475 .V47 2005 Principles of European Union law / KJ 228 .V475 .V47 2005 Jurisprudenca e gjykates se Strasburgut KJ P43 .F76 2009 E drejta e autorit ne Shqiperi

Vellimi II

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Epoka University Library, Rr. Tiranë-Rinas,Km. 12 1039 Tirana, Albania
+355 4 2232 086| FAX +355 4 2222 117|library@epoka.edu.al