Your search returned 4 results. Subscribe to this search

|
1. Rilindja e dyte

by Qosja, Rexhep.

Publisher: Tirane : Botimet Toena, 2007Availability: Items available for loan: Epoka University Library [DR 978.2 .Q67 2007] (1).

2. Fjalor demokratik

by Qosja, Rexhep.

Edition: Botimi i pare / enti i teksteve dhe i Mjeteve Mesimore i Kosoves, Prishtine, 1997 Publisher: Tirane : Toena, 1997Availability: Items available for loan: Epoka University Library [DR 978.3 .Q26 1997] (1).

3. Demokracia e shperdorur

by Qosja, Rexhep.

Publisher: Tirane : Botimet Toena, 2005Availability: Items available for loan: Epoka University Library [DR 2086 .Q26 2005] (1).

4. Ligjerime paravajtese

by Qosja, Rexhep.

Publisher: Tirane : Botimet Toena, 1998Availability: Items available for loan: Epoka University Library [DR 953 .Y8 .Q26 1998] (1).

Epoka University Library, Rr. Tiranë-Rinas,Km. 12 1039 Tirana, Albania
+355 4 2232 086| FAX +355 4 2222 117|library@epoka.edu.al