Your search returned 5 results. Subscribe to this search

|
1. Ekonomikisi Menaxherial Permbledhje leksionesh

Edition: 5th ed. Publisher: Tirane Albpaper c2015Online Access: Table of contents only Availability: Items available for loan: Epoka University Library [HD30.22 .A39 2015] (1).

2. Enciklopedi ekonomike : Nga A në Zh

by Osmani, Myslym; ; .

Publisher: Tiranë, Shqipëri. albPAPER. 2004Availability: Items available for loan: Epoka University Library [HC 163 .O86 2004] (1).

3. Poezia

by Poradeci, Lasgush.

Publisher: Tirane : Shtepia Botuese "AlbPaper", 2009-2010Availability: Items available for loan: Epoka University Library [PG 9621 .P65 2009] (1).

4. KONTABILITETI PER JURISTET

by .

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: not fiction Publisher: TIRANE albPAPER 2008Availability: Items available for loan: Epoka University Library [KZ 3275 .S53 2008] (1).

5. E drejtqa Civile, Sendet dhe Pronesia

by .

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: not fiction Publisher: Tirane albPAPER 2011Availability: Items available for loan: Epoka University Library [JS 357 .B3613 2011] (1).

Epoka University Library, Rr. Tiranë-Rinas,Km. 12 1039 Tirana, Albania
+355 4 2232 086| FAX +355 4 2222 117|library@epoka.edu.al