Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Kodi i Familjes dhe Legjistlacioni Lidhur me Te AlbJuris

Edition: 1stMaterial type: book Book; Format: print ; Literary form: not fiction Publisher: Tirane Botimet Juridike AlbJuris Availability: Items available for loan: Epoka University Library [K 3275 .S54 2017] (1).

2. Kodi i Familjes dhe Legjistlacioni Lidhur me Te AlbJuris

Edition: 1stMaterial type: book Book; Format: print ; Literary form: not fiction Publisher: Tirane Botimet Juridike AlbJuris Availability: No items available

Epoka University Library, Rr. Tiranë-Rinas,Km. 12 1039 Tirana, Albania
+355 4 2232 086| FAX +355 4 2222 117|library@epoka.edu.al