Your search returned 4 results. Subscribe to this search

|
1. Psikologjia ligjore e KRIMIT

by .

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: not fiction Publisher: Tirane "Dajti 2000" 2018Availability: No items available Checked out (1).

2. E Drejta Kushtetuese e Krahasuar Aurela Anastasi

by .

Edition: 1stMaterial type: book Book; Format: print ; Literary form: not fiction Publisher: Tirane Dajti 2000 2009Availability: Items available for loan: Epoka University Library [KF 2750 .M54 2009] (1).

3. Historia e te drejtes kushtetuese ne Shqiperi (1912 - 1939)

by .

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: not fiction Publisher: Tirane Dajti 2000 2018Availability: Items available for loan: Epoka University Library [K 6396 .E87 2018] (1).

4. Barazia Gjinore dhe Mosdiskriminimi

by .

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: not fiction Publisher: Tirane Dajti 2000 2017Availability: Items available for loan: Epoka University Library [HN 28 .M335 2017] (1).

Epoka University Library, Rr. Tiranë-Rinas,Km. 12 1039 Tirana, Albania
+355 4 2232 086| FAX +355 4 2222 117|library@epoka.edu.al