Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Shqipëria e Epërme : Një udhëtim në Shqipërinë e veriut të vitit 1908

by Durham, M. E. (Mary Edith).

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: not fiction Publisher: Tirane : IDK Botime, 2000Availability: Items available for loan: Epoka University Library [DR 917 .D87 2000] (1).

2. Të menduarit shpejt dhe të menduarit ngadalë

by Kahneman, Daniel.

Material type: book Book; Format: print bibliography bibliography; Literary form: not fiction Publisher: Tiranë : IDK Botime, 2011Availability: No items available Checked out (1).

Epoka University Library, Rr. Tiranë-Rinas,Km. 12 1039 Tirana, Albania
+355 4 2232 086| FAX +355 4 2222 117|library@epoka.edu.al