Your search returned 7 results. Subscribe to this search

|
1. Trashegimia e humbur

by Desai, Kiran.

Publisher: Tirane : Morava, 2008Availability: Items available for loan: Epoka University Library [PS 3554 .E82 .D433 2008] (1).

2. Ekstradimi dhe urdhri europian i ndalimit

by .

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: not fiction Publisher: Tirane Shtepia Botuese MORAVA 2011Availability: Items available for loan: Epoka University Library [HG 221 .T3986 2013] (1).

3. Pronesia Intelektuate

by .

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: not fiction Publisher: Tirane MORAVA 2014Availability: Items available for loan: Epoka University Library [KFM 7878 .B36 2014 ] (1).

4. Parime dhe rregulla per hartimin e Akteve Normative

by .

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: not fiction Publisher: Tirane MORAVA 2016Availability: No items available Checked out (1).

5. KOMENT MBI PROCEDUREN PENALE

by .

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: not fiction Publisher: TIRANE MORAVA 2019Availability: Items available for loan: Epoka University Library [KZ 3275 .S53 2019] (1).

6. ARSYETIMI DHE SHKRIMI LIGJOR

by .

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: not fiction Publisher: TIRANE BOTIMET "MORAVA" 2012Availability: Items available for loan: Epoka University Library [K 215.A43 .K63 2012 ] (1).

7. Politika dhe Shoqeria

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: not fiction Publisher: Tirane Morava 2003Availability: Items available for loan: Epoka University Library [DR 978.3 .F833 2003 ] (1).

Epoka University Library, Rr. Tiranë-Rinas,Km. 12 1039 Tirana, Albania
+355 4 2232 086| FAX +355 4 2222 117|library@epoka.edu.al