Your search returned 3 results. Subscribe to this search

|
1. Fjalor shqip-turqisht dhe turqisht-shqip = Arnavutca-turkce ve turkce-arnavutca sozluk

by Korca, Myxhahid.

Edition: Bot. i 2-te. Publisher: Shkup ; Prishtine : Logos-A, 2009Other title: Arnavutca-turkce ve turkce-arnavutca sozluk.Availability: Items available for loan: Epoka University Library [PG 9593 .K64 2009] (1).

2. Shqipja ne kapercyell : epoka dhe gjuha e Gjon Buzukut

by Cabej, Eqrem.

Publisher: Tirane : Cabej, 2006Availability: Items available for loan: Epoka University Library [PG 9515 .C33 2006] (1).

3. Unë jam gegë

by Nano, Mustafa; Shllaku, Primo.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: not fiction Availability: Items available for loan: Epoka University Library [DR 922 .N36 2013] (1).

Epoka University Library, Rr. Tiranë-Rinas,Km. 12 1039 Tirana, Albania
+355 4 2232 086| FAX +355 4 2222 117|library@epoka.edu.al