Normal view MARC view ISBD view

Politika të stabilitetit monetar dhe financiar : Leksione nga kriza /

by Banka e Shqipërisë.
Publisher: Tiranë : Banka e Shqipërisë c2009Edition: Konferenca e 8-të Ndërkombëtare e Bankës së Shqipërisë.Description: 167 p. : 23 cm.Subject(s): -- Albania
Tags from this library: No tags from this library for this title. Add tag(s)
Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Location Call number Copy number Status Date due
Books Books
Epoka University Library
HG 925 .2009 (Browse shelf) 1 Available
Books Books
Epoka University Library
HG 925 .2009 (Browse shelf) 2 Available

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Epoka University Library, Rr. Tiranë-Rinas,Km. 12 1039 Tirana, Albania
+355 4 2232 086| FAX +355 4 2222 117|library@epoka.edu.al