Normal view MARC view ISBD view

Babai i Pasur, Babai i Varfër : Cfarë u mësojnë të pasurit fëmijëve të tyre që nuk ua mësojnë klasa e varfër dhe e mesme! /

by Kiyosaki, Robert T; Lechter, Sharon L.
Publisher: Prishtinë: Titanic, 2000Description: 273 p. : 20 cm.ISBN: 0446677450 (pbk.).Subject(s): Finance, Personal | Investments | Rich people
Tags from this library: No tags from this library for this title. Add tag(s)
Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Location Call number Status Date due
Books Books
Epoka University Library
HG 179 .K565 2000 (Browse shelf) Available

Includes bibliographical references (p. 207).

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Epoka University Library, Rr. Tiranë-Rinas,Km. 12 1039 Tirana, Albania
+355 4 2232 086| FAX +355 4 2222 117|library@epoka.edu.al